Targi Mody- Wiosna 2017

W najbliższy weekend 11- 12 marca odbędą się targi Slow Fashion w Warszawie, które są  jednymi z największych wydarzeń modowych w Polsce. Równocześnie 12 marca w Łodzi odbędą się targi dla mam oraz ich pociech – Mamy Targ.

Jeśli będziecie w którymś z tych miast, to zajrzyjcie koniecznie i sprawdźcie „co w trawi piszczy”, jakie nowości przygotowali projektanci – a nóż wypatrzycie coś dla siebie. Oba te wydarzenia dają możliwość spędzenia ciekawie czasu oraz gwarantują masę atrakcji dla przybyłych gości. Organizatorzy na prawdę się starają i wkładają masę pracy w to, aby targi były wielkim wydarzeniem. Kto raz był i widział ten wie!

 

 

My po raz pierwszy w tym roku weźmiemy udział w Slow Fashion i Mamy Targ nie jako goście, a jako wystawcy. Po raz pierwszy też wybieramy się na dwa wydarzenia na raz, dlatego jest to dla nas duże wyzwanie. Przed nami pracowity tydzień, ale cieszymy się na spotkanie z Wami jak również z tego, że będziemy częścią tych dwóch wydarzeń.

 

Jeśli szukacie oryginalnych dodatków na wiosnę, to zajrzyjcie do nas! Szykujemy dla Was niespodzianki,  dlatego zachęcamy do obserwowania naszego fanpage: https://www.facebook.com/ekorajstopy/ .

 

Więcej informacji na temat wydarzeń zamieszczamy poniżej:

Slow Fashion – Warszawa: https://www.facebook.com/events/1880783858822142/

Mamy Targ – Łódź: https://www.facebook.com/events/2215035682054426/

Zapraszamy bardzo serdecznie. Bądźcie tam z nami! 🙂

www.eko-stopa.pl

Uwaga! Do 12 marca trwa konkurs, w którym możecie wygrać 3 zestawy naszych skarpetek dla par. Wystarczy wejść na naszego fanpage – kliknij  tutaj lub instargama – kliknij tutaj i wziąć w nim udział! 😉 Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zaprojektowane i stworzone w Łodzi

Wszelkie prawa zastrzeżone

© 2016 by theOther.pl