Halloween – propozycja na przebranie

Halloween juz za kilka dni, a Ty nadal nie masz pojęcia w co się ubrać? Zobacz nasze pomysły, jak szybko i tanio przygotować się na wieczór grozy. Wystarczy jedna para rajstop, aby szybko zrobić SAMEMU kostium na halloween. Co ważniejsze – nie wydasz wszystkich oszczędności na jedną noc zabawy.

Nasza propozycja – rajstopy w nietoperze!  Poniżej przedstawiamy jak krok po kroku je przygotować.

Potrzebne Ci bedą:

  1. Para nieprzezroczystych czarnych rajstop.
  2. Biała farba akrylowa.
  3. Pędzelek.

Krok 1: Aby łatwiej było malować możesz założyć rajstopy na siebie. Być może, aby uzyskać lepszy efekt, trzeba będzie nałożyć dwie warstwy farby.

Krok 2: Przygotuj szablony nietoperzy w różnych wielkościach. Najlepiej przygotować je na grubszym papierze. Wytnij nietoperze z szablonu.

Krok 3: Teraz przyłóż wycięte szablony do nogi (możesz przykleić taśmą dwustronną żeby lepiej się trzymało) i zamaluj je farbą. Zasada jest taka, że im bliżej kostki tym mniejszy nietoperz.

Krok 4: Poczekaj aż farba całkowicie wyschnie. Następnie delikatnie zdejmij rajstopy, żeby farba nie popękała, albo po prostu zrób to zanim wyjdziesz z domu.

To takie proste! Jeszcze tylko czarna sukienka, odpowiedni makijaż i jesteś gotowa! W końcu w  halloween najbardziej lubimy spotkania ze znajomymi i przebieranki – to świetny pretekst, żeby przebrać się w coś strrrasznie ładnego! Zamiast nietoperzy możesz też wykorzystać inne, dowolnie wybrane przez siebie kształty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zaprojektowane i stworzone w Łodzi

Wszelkie prawa zastrzeżone

© 2016 by theOther.pl