Kochamy rajstopy

Nasza idea

Chcemy dbać o środowisko i przyczynić się do jego mniejszego zanieczyszczenia. Wierzymy, że jest to możliwe i dlatego wprowadzamy pierwsze ekologiczne rajstopy! Pewnie zadasz pytanie: co to znaczy, że są ekologiczne? Już wyjaśniamy.

Certyfikat

Po pierwsze – w końcowej fazie produkcji rajstop, czyli w procesie farbowania wyeliminowano metale ciężkie, dzięki czemu rajstopy są bardziej przyjazne dla osób, które mają wrażliwą i skłonną do uczuleń skórę. Nasze wyroby pończosznicze spełniają standardy UE i posiadają certyfikat Oeko-tex Standard 100, który oferuje bezpieczeństwo produktu wyjściowego. Certyfikat ten gwarantuje że rajstopy nie posiadają metali ciężkich i barwników alergizujących.

Aloes

Po drugie – rajstopy zostały wykończone specjalistyczną apreturą zawierającą aloes, co sprawia że są przyjemne w dotyku oraz znacznie poprawia się komfort ich noszenia. Nasze rajstopy są pakowane w specjalne, ekologiczne opakowania o zredukowanej ilości zadruków. Wyróżniają się one pod względem wyglądu spośród innych opakowań rajstop. Są proste i minimalistyczne, ale za to posiadają wysokiej jakości zawartość. Taki ich urok! Zobacz i przekonaj się sama – na własne… nogi!

Nasze produkty

Zaprojektowane i stworzone w Łodzi

Wszelkie prawa zastrzeżone

© 2016 by theOther.pl